2020


01.11

הקורונה איננה תירוץ – מאבק משרדנו לחקירת עדים באולם בית המשפט ולא בשיחות וידאו

משרדנו נאבק על חקירת עדים בבית משפט ולא בשיחות וידאו כי לתפיסתנו ליטגציה באולם בית המשפט זה החיים עצמם!

כפי שצוטט שותף הליטגציה של משרדנו עו"ד בנג'י לבנטל בכתבה ב The Marker:  "אם תאגיד זר תובע בישראל, טוב שידע שעליו להגיע בפועל לכאן להגן על תביעתו ולהעיד. יש לברך על כך שביהמ"ש הורה על התייצבות העדים לחקירה כאן בישראל".

https://www.themarker.com/law/.premium-1.9272886?v=614F24B739311339844D2F30696F8295

2019


18.06

הצלחה! נרגשים ומברכים את שותפת משרדנו, עוה"ד אסנת גולדשמידט לבנטל, על הישג מטאורי ומשמעותי בבחירות ללשכת עורכי הדין!

עורכת הדין לבנטל, וחבריה לסיעת לתכלית ראויה – רשימה ללשכת עורכי הדין – זכו באמון ציבור עורכי הדין בלא פחות מ- 6 מנדטים (!) 2 למועצה הארצית, 2 לוועד מחוז תל אביב ו- 2 לוועד מחוז מרכז עליו התמודדה!

6 מנדטים ובהם 5 נשים , להשפיע מן היסוד על הלשכה ופניה. שחר של יום חדש במוסדות הלשכה.
תודה ענקית מכולנו כאן ב זיגל-גולדשמידט & לבנטל, משרד עורכי דין ונוטריון לכל התומכים והעוזרים וכמובן למצביעים – אתם שותפים לניצחון.

She did it!


13.05

אנו מברכים את שותף משרדנו, עוה"ד בנג'י לבנטל – על חלקו בפרסום המדריך המשפטי הבינלאומי לשיווק והפצת יין בהפקת והוצאת Legalmondo, בו יוחד פרק מיוחד לישראל (!) בין 15 מדינות בהן עוסק המדריך – שנותן כלים ממשיים להבנה ופעולה בתחום.

 

2018


09.09

שנה מאושרת


04.09

שותף הליטיגציה במשרדנו עוה"ד בנג'י לבנטל במאמר על סיום התקשרות עסקית בינ"ל בישראל, כפי שהתפרסם ב- Legalmondo


11.07

ייפוי כח מתמשך – כלי משפטי חדש היוצר מציאות רצויה!

משרדנו מברך את שותפת דיני המשפחה והירושה במשרדנו, עוה"ד אסנת גולדשמידט לבנטל, על הסמכתה המקצועית בירושלים, לעריכת "ייפוי כח מתמשך".
ייפוי כח מתמשך הוא כלי משפטי חדש המאפשר לקבוע מראש מי ישלוט בדברים החשובים בחיים שלכם (כלכלי, רפואי ואישי) ומה יעשו בהם לפי מה שאתם (!) רוצים – בלי צורך באפוטרופוס.
מהיום קובעים לא רק מה יקרה "אחרי 120", אלא גם במהלך 120!
יש מה לתכנן בחיים!


14.06

זמן לעשות משפט – לא "הסדרי פשרה"!

זה היה אקורד הסיום שהתווה שותף הליטיגציה של משרדנו עוה"ד בנג'י לבנטל, בכנס עורכי דין בינ"ל DRI בלונדון שהוזמן להרצות בו.
במסגרת זו עמד עו"ד לבנטל על כך כי מערכות משפט בארץ ובעולם מחמיצות את יעודן – לעשות משפט – על מזבח דחיקת צדדים להגיע להסדרי פשרה.
כפי שהציג בכנס, פעמים רבות, צדדים לא יוצאים מרוצים מהסדרי פשרה, ואם זו התוצאה, בעוד יש בסיס משפטי סביר, מדוע להתפשר? עורך דין ליטגטור מגוייס לנהל משפט ולהביא תוצאה, ולמעט המקרים החריגים, כך צריך לעשות!
#נתראהבביתמשפט


27.05

מינוי לקדנציה נוספת בבית דין המשמעתי הארצי

מברכים את שותף הליטיגציה של משרדנו עוה"ד בנג'י לבנטל, שנבחר לקדנציה נוספת כדיין בית הדין המשמעתי הארצי של לשכת עורכי הדין.
עמידה בחזית השמירה על האתיקה של המקצוע- חשובה לא פחת מהעבודה המקצועית עצמה.

2017


01.11

אנו עומדים בפני עידן של תביעות שיוגשו על נזקי חרמות בסגנון BDS – כפי שפורסם במאמרו של שותף הליטיגציה של משרדנו עוה"ד בנג'י לבנטל ב- ynet


20.09

משרדנו מאחל לכל לקוחותינו שנה פצצה